Korzyści i regulamin:


Warunki świadczenia usługi
1. Usługa firmy.e-biznes.pl jest prowadzona przez
biznesnova
Sylwester Kozak
ul. Buraczana 8/12
81-587 Gdynia
NIP: 586-160-42-45

2. Wpisy dodawane do katalogu firm e-biznesowych na stronie firmy.e-biznes.pl są płatne i podlegają weryfikacji. W katalogu zamieszczane są tylko informacje o firmach i przedsiębiorcach świadczących usługi w zakresie e-biznesu zgodne z prezentowanymi kategoriami. Wpisy o innym charakterze, np. adresy sklepów internetowych, katalogów stron, serwisów ogólnotematycznych nie będą akceptowane.

3. Istnieją dwa warianty wpisów:
- wpis darmowy
- wpis premium
Wpis premium pozwala na dodanie strony do dwóch kategorii i dodatkowo pozwala na wyróżnienie i prezentację na najwyższych pozycjach w kategoriach i podkategoriach w których jest dodany oraz znajduje się najwyżej we wynikach wyszukiwania dla słów kluczowych podanych podczas rejestracji. Strona z tej kategorii dodatkowo jest promowana na stronie głównej strony firmy.e-biznes.pl. Koszt takiego wpisu na 180 dni wynosi 59 zł netto.

4. Każdy wpis podlega szczegółowej weryfikacji i jeśli nie mieści się w danej kategorii może zostać odrzucony. W takim przypadku kwota zostaje pomniejszona o 5 zł i zwrócona wpłacającemu.

5. Płatność odbywa się za pomocą jednorazowych kodów, które są udostępniane za pomocą operatora płatności DotPay S.A. Kod taki jest wysyłany wpłacającemu po zarejestrowaniu wpłaty na konto.

6. W przypadku pytań i reklamacji korespondencję proszę kierować na adres firmy@e-biznes.pl.

Opis katalogu:

  • firmy.e-biznes.pl to katalog firm, które pomogą osiągnąć Tobie sukces w internecie.
    Tu znajdziesz firmy, dzięki którym będziesz mógł zaistnieć w internecie, stworzą dla Ciebie sklep internetowy, wypozycjonują stronę, stworzą aplikację mobilną czy pomogą w szeroko rozumianym marketingu i PR.